Основні “пожирателі” енергії лідера!

Як часто нам не хватає сил стримати емоції, енергії встати зранку, сил доробити свою роботу. Що ж робити, якщо ми ведемо здоровий спосіб життя, добре харчуємось, займаємось спортом, а енергії всеодно нехватає? Отже, деякі з основних пожирателів нашої життєвої енергії, позбувшись яких, ви зможете не лише покращити ваше життя, але й досягнути любих висот.

  Зустрічайте:

 1. заздрість
 2. Заздрість – це черв’як, який не дає вам потішитись вашими досягненнями. Він з’їдає вашу мотивацію з середини. Саме він не дає вам зосередитись на цілях та кроках. Вся енергія йде в порівняння себе з іншими. Протидія заздрості – щедрість.

 3. гнів
 4. Гнів – це вогонь, котрий дає спочатку багато енергії, а потім спалює вас до тла. Гнів – це ущемлення нашого егоїзму і не більше.

 5. образи
 6. Часто чуємо такий вислів, після того, як когось образили до глибини душі : «все він для мене мертвий». Пам’ятайте – образи це цвинтар вашої душі. Чим більше образ, тим більший цвинтар. Чи бажаєте ви жити на цвинтарі – вирішувати вам.

 7. накопичення
 8. Чим більше ми накопичуємо і не віддаємо, тим більше росте гординя, зростає жадність, а у результаті отримуємо все менше і менше радості , адже щастя у служінні іншим, чим більше даємо- тим щасливіші. Спробуйте!!!

 9. обмовляння
 10. Обмовляння – це сестра жадності та зависті. Спочатку – солодко і радісно, а згодом стає пожиттєвим ядом, який повільно отруює наше життя.

Попробуйте цього позбутись. Як? По-трішки, по кроку. Спочатку почніть помічати цей стан. Наприклад : визнайте, що гніваєтесь, згодом почніть задавати собі питання: «чого я гніваюсь?», може є мій егоїзм чи ще щось? потім засічіть час, скільки часу ви почуваєте цю емоцію і постарайтесь кожного разу зменшувати цей час, хоча б на хвильку. З часом такої практики ви позбудетесь цієї емоції взагалі.

Квантовий лідер – це людина котра горить енергією!!! Не втрачайте свою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *