Як показати свою любов працівникам???

Представляємо вам 5 мов любові до свого працівника!

  1. Одобрення
  2. Одобрення, визнання нас іншими – це базова потреба кожного. Відчувати себе потрібними, бачити свій вклад, чути компліменти у свою сторону, отримувати підтримку та підбадьорення у негараздах чи проблемах, ось ці прості речі будуть тримати вашого працівника в позитивному тонусі.

  3. Час
  4. Сюди ми включаємо: Спілкування з своїми працівниками, бесіди тет-а-тет, систематичні зустрічі та обговорення проблемних ситуацій, записування думки кожного, організація корпоративних зустрічей, спільне вирішення проблем та звісно навчання та удосконалення разом.

  5. Подарунки
  6. Куди ж без них? Дарувати подарунки, дарувати свої враження від їхньої роботи, дарувати їм їхні промахи та помилки, дарувати їм сюрпризи, вихідний, дарувати особистий коучинг та увагу. Вносити вклад у їхній розвиток та навчання.

  7. Допомога
  8. Усі ми час від часу потребуємо допомоги. І звісно це не має виглядати, як переклад відповідальності, разом з цим не має бути «подачкою» від вас. Щира допомога, у стані радості, без звинувачень та докорів – це те, що ніколи не зашкодить вашій дружбі в колективі, партнерству чи співпраці. Сюди ж психологічна допомога та допомога у навчанні.

  9. Контакт
  10. Похлопування по плечі, рукостискання, обнімання, невербальні знаки типу «супер», «Ок», «ти молодець», затримування дверей, пропускання вперед, кава зранку і т.д це все укріпить стосунки між вами та вашими людьми.

Якщо ж ви все практикуєте і людина всеодно не йде на контакт та співпрацю – подумайте, чи це дійсно ваша людина. Запрошуємо стати супер лідером.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *