Дванадцять трендів 2019 року у HoReCa

 1. Бренд керівника готелю чи ресторану.
 2. Важливим фактором є розвивати свій особистий бренд.
  Керівникам слід «вийти із тіні» та стати ближчими до своїх гостей. Гості маю знати, що вони можуть написати керівнику усі свої зауваження через месенджер.
  Це допомагає зменшити кількість поганих відгуків у джерелах відкритих.

 3. Екологічність.
 4. Цей тренд давно існує у Європі. Гості прагнуть до еко продуктів, гіпоалергенної постілі, еко технологій. У деяких готелях навіть вже застосовують нарахування додаткових балів гостю за відмову від прибирання, відмову від заміни постільної білизни чи рушників тощо. Готелі часто економлять на пранні рушників, мотивуючи це, тим що

 5. Он-лайн бронювання перестає бути конкурентом.
 6. Людям зручний букінг і це треба визнати, не треба старатись переплюнути його, відмовитись від нього. Важливо узгодити тарифи з Букінгом, щоб гості розуміли чому ціна різна. Окрім того слід пам’ятати, постійні гості – наше все тому працюйте над вашим індивідуальним підходом до гостей.

 7. Блогерство.
 8. Все більшої популярності набуває блогерство. Багато готелів та ресторанів відмовляються від великих бюджетів на seo, smm на користь блогера. І воно дійсно працює краще. Сьогодні не обов’язково вибирати блогера з великою аудиторією. Важливо обирати блогера, аудиторія котрого є вашою потенційною, навіть якщо в нього і 3000, і 5000 підписників.

 9. Індивідуальний підхід.
 10. Усі компанії сфери HoReCa мають працювати над індивідуальним підходом до гостя. Хто він, що любить, чим займається, як обирає вас, що важливо для нього. Окрім того слід виділити ключевих клієнтів за правилом «Паретто» 20% котрих приносять вам 80% результатів та саме їм надати особливий статус, особливі ціни, особливі умови.

 11. Зручність, швидкість, технологічність.

 12. Бронювання, поселення, виселення, замовлення іди, трансферу чи інших послуг тощо має бути зручним та швидким. Деякі готелі встановили кнопки від ліфту ще по дорозі до ліфту. Є готелі котрі розробили спеціальні додатки з біговими маршрутами. Гості котрі є бігунами, з легкість встановивши додаток, знають куди бігти і як вернутись до готелю, дякуючи цій програмі.

 13. Антистресові дні для працівників.

 14. Все частіше готелі та ресторани стикаються з проблемою так званого вигорання працівників. Це зумовлено великою кількістю обслуговування гостей та емоційною виснаженістю. Все частіше з’являються запити проведення психологічних тренінгів, антистресових тренінгів. Частенько у компанії з’являється позаштатний психолог, коуч для керівників та працівників.

 15. Навчання, навчання і ще раз навчання.

 16. Саме так розвивається працівник. Саме через навчання розвивається мозок, про це говорять новітні дослідження мозку,саме так приходть креативні та нестандартні рішення.

 17. Сервіс – наше все.

 18. Саме у книзі Ніраджа Давара «Ідеальний маркетинг. Про що забули 98% маркетологів» сказано що основа основ це не просування і навіть не сам продукт, це люди, котрі будуть купляти цей продукт та люди котрі будуть продавати цей продукт. Майбутнє він бачить саме за сервісними компаніями.

 19. Індивідуальність важлива і при роботі з негативними відгуками.

 20. Шаблонні відповіді вже не в тренді та погано працюють. Лише щирі, особисті, не шаблонні відповіді здатні задовольнити нашого гостя.

 21. Акцент на враження та емоції. Чи вартує ваш готель інстаграм?
 22. 5 в 1.
 23. Тепер на заправках не лише заливають бензин, але купують продукти, їдять, п’ють смачну каву, купують книги і т.д. Те саме стосується і готелів. Гості хочуть отримувати комплекс послуг від А до Я.

  Гарного і надихаючого всім дня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *