Тренінг-гра “Бізнес покер”

МЕТА ТРЕНІНГУ

Business Poker ( “Бізнес-покер”) – це більше бізнес гра для кращого пізнання своїх стратегій та розвитку нових компетенцій. Її метою є вивчення, а також виявлення стратегій поведінки гравців, побудова власної стратегії, вдосконалення переговорної майстерності, прийняття рішень, зосередженості та інших властивостей, що сприяють розвитку особистості людини.

Ця психологічна бізнес-гра, як і покер в класичному уявленні, будується на базі завдання: збільшення основної суми, з якої гравець сів за стіл, до гранично можливого показника.

В процесі гри Ви не тільки захоплююче проведете час і отримаєте яскраві емоції, але і розкриєте свої внутрішні приховані ресурси, пропрацюєте їх і надалі застосуєте в особистому досвіді. Наприклад, для побудови кар’єри, розвитку власного бізнесу, ефективної взаємодії з оточуючими.

Бізнес-гра Business Poker сприяє розвитку таких навичок, як раціональне прийняття рішень, розробка стратегії, аналіз інформації, контроль міміки і емоцій, логічне мислення.

В ХОДІ ГРИ ВИ ДЛЯ СЕБЕ

В ході гри Ви будете торгуватися за “ресурси”, “об’єкти”; знижувати, піднімати ставки; застосовувати всю свою майстерність для перемоги. Угода відбувається після того, як буде встановлена “краща” ціна.

Тренер

Курс веде Вікторія Буник

Сертифікований бізнес-тренер, коуч, фасилітатор, бізнес консультант організаційного розвитку, експерт психології бізнесу, спеціаліст з проективних методик, PhD. Більше 12 років досвіду, як всередині бізнесу так і в консультаційних проектах. Більше 10000 тренінгових годин. Автор проектів “Школа HoReCa”, “Школа Розвитку Менеджерів” та “Школа бізнес тренерства”.

Розробник метафоричних асоціативних карт для бізнесу : “Життя лідера”, “Фінанси лідера” та ”Емоційні стани лідера”. Автор навчальних колод “Ідеальний адміністратор готелю”, “Ідеальний офіціант”, “Мистецтво співбесіди”, “Мистецтво коучингу”. Розробник портретної колоди метафоричних карт “Архітектура, як символ”.

Автор програми, на ютуб каналі, про житті бізнесу “Вікторія у Захваті”, відео-курсу для студентів «Професія бізнес-тренер» та різноманітних он-лайн/ телеграм навчальних програм. Співавтор стандартів обслуговування для салонів-бутіків, готелей, ресторанів, салонів краси, клінік.

Ідеолог ментального здоровя працівників та розвитку бренду роботодавця. Увійшла в сотню видатних жінок України 2018 року за версією міжнародного бізнес журналу для жінок Worlds Woman Magazine. Член світової асоціації клієнтоорієнтованості CSA (the Customer Success Association).  

Тренер Вікторія Буник

Клієнти

BISCOTTI, Молокія, Лео Кераміка, Меблі Карпат, Vega, Hilton, Voevodyno resort, Rixos, Reikarz, Кришталеве Джерело, Мис доброї Надії, Таор-Карпати, Ваш Комфорт, Львівська Міська Рада, Акорд-тур, Міжнародний аеропорт Львів, Teletrade, Forex Club, INGLOT, PLS, Logistics, ACO Industries, EPAM , Plarium, LEZGRO, Модерн готель, Атлас делюкс, Панська гора, Тустань, Колобок, Діана, Шепільські, Олена, арт-готель Емігранд. Ресторани Valentino, Fifa,SKozka, Козацький двір, Панська гора, Галицька корона, Familia, Tikithai, Open Kitchen, DaVinchi, Babylon restaurant, Delice, Meat&Burger, ресторанна мережа Emotion Group, а також Ескулаб, Медіс, Уросвіт, торговий центр Промінь, ювелірний завод Адамас та ще багато інших.

Приємні бонуси